Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Cieszyn - Lista ofert

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

359 000 zł47,50 m² 7 557,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cieszyn ul. Chrobrego Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw położone na III piętrze w bloku w centrum miasta. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł122,20 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn Centrum Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122,2 mkw położone na III piętrze w kamienicy praktycznie przy samej płycie Rynku w Cieszynie. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Zorze - balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług pośrednictwa kontur nieruchomości Do wynajęcia oferujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł122,20 m² 6 137,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowo przestronne mieszkanie w kamienicy | 122,2 m | Rynek Cieszyna Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną i rzadko spotykaną ofertę mieszkania w kamienicy , z udziałem 1/10.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,20 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Cieszyn os. Podgórze Na sprzedaż atrakcyjnie położone, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 mkw, usytuowane na doskonałym 1 piętrze w bloku na osiedlu Podgórze w Cieszynie.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł31 m² 9 548,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Oferta idealna dla singla lub pary poszukujących komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w doskonałej lokalizacji. Lokal został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł57,65 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie, położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Tessin Park przy ul. Marii Konopnickiej w Cieszynie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35,26 m² 6 948,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieszyn ul. Bielska Na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 35,26 mkw, położone na parterze wolnostojącego budynku przy ul. Bielskiej w Cieszynie. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

930 930 zł85,80 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Jedyne takie w okolicy! Unikalne 4- pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie wykończenia! Zainwestuj w jakość i prestiż! Oferujemy na sprzedaż przestronne, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Cieszyn,śląskie

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukałeś komfortowego mieszkania? Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m , urządzone w wysokim standardzie i nowoczesnym stylu. W mieszkaniu znajdziesz: duże, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gawlasa

Liburnia,Cieszyn

410 000 zł51 m² 7 992,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Cieszyn, ul. Gawlasa przestronne mieszkanie w bliskiej odległości od ścisłego centrum Cieszyna z piękną panoramą na centrum miasta, wzgórze Zamkowe oraz Beskid Śląsko-Morawski. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Cieszyn

Liburnia,Cieszyn

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie Cieszyn blisko centrum! Pełne wyposażenie! Bez prowizji! oferta na wyłączność! Proponujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze, położone w Cieszynie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossak-Szatkowskiej

Podgórze,Cieszyn

390 000 zł57 m² 6 797,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam jasne, widokowe, ustawne mieszkanie M3 z możliwością całkowitego przeorganizowania przestrzeni o metrażu 57,37 m2. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Banotówka w Cieszynie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne i częściowo wyposażone mieszkanie o powierzchni 60,46 m 2 na zadbanym, spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Piastowskim w Cieszynie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konopnickiej

Cieszyn,śląskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentowany apartament jest położony na nowym osiedlu Tessin Park, przy ulicy Marii Konopnickiej 16 w Cieszynie. Powierzchnia 61 m2 lokalizacja w budynku oddanym do użytku w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milaty

Bobrek Zachód,Cieszyn

360 000 zł63 m² 5 692,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam do sprzedaży mieszkanie w Cieszynie na oś. Bobrek Zachód o powierzchni 63,24 m2 z balkonem na południowo-wschodnią stronę, usytuowane na 4 piętrze. Opis mieszkania: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brożka

Podgórze,Cieszyn

359 000 zł62 m² 5 753,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam M4 na osiedlu Podgórze, ul. Brożka, 2 balkony z czego jeden z widokiem na góry Mieszkanie o powierzchni 62,4m2 składa się z: przedpokoju salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna

Cieszyn,śląskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję przytulne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na 4. piętrze z pięknym widokiem na park. Mieszkanie po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Cieszyn,śląskie

322 000 zł48 m² 6 639,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w atrakcyjnej lokalizacji! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m 2 , położone na wygodnym, pierwszym piętrze niskiego bloku w Cieszynie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 800 zł38 m² 47,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie położone 10 minut spacerem od centrum Cieszyna i granicy z Czechami. Znajduje się na pierwszym piętrze nowego budynku z windą. Wnętrze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Liburnia,Cieszyn

225 000 zł21 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania estetycznie urządzoną kawalerkę typu Studio o powierzchni całkowitej 21 m2 , w świeżo modernizowanym budynku mieszkalnym przy ulicy Moniuszki, w cenie 225 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Moniuszki

Liburnia,Cieszyn

1 250 zł18 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-01-23! Do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Stanisława Moniuszki 4 (liburnia). Nieruchomość: powierzchnia 18m2. 2 piętro. Miejskie ogrzewanie. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Liburnia,Cieszyn

229 000 zł38 m² 5 963,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,40 m , położone przy ul. Moniuszki 22 w Cieszynie. Lokal znajduje się na 4. piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna

Cieszyn,śląskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiołka

Cieszyn,śląskie

529 000 zł80 m² 6 579,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! moje miejsce na codzienność, spokój i rodzinne chwile Banotówka Cieszyn | 80,40 m Są mieszkania, które tylko się ogląda i takie, w których od razu myślisz: to może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Liburnia,Cieszyn

335 000 zł46 m² 7 330,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pozwalamy sobie zaoferować, przestronne , jasne , zadbane mieszkanie o powierzchni 46 m2, na 3 piętrze bloku z windą, na osiedlu Liburnia w Cieszynie w cenie 335 tys. zł. Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

396 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieszyn, kraszewskiego, 2 pokoje, 49,5 m2, słoneczne, duży balkon Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie znajdujące się na III piętrze. Do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frysztacka

Cieszyn,śląskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opis Sprzedam mieszkanie 38 m w Cieszynie, przy ul. Frysztackiej. Mieszkanie częściowo umeblowane, składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki. W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konopnickiej

Cieszyn,śląskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone w Cieszynie przy ulicy Konopnickiej 14 w nowym bloku z windą. "tessin park" To Bardzo dobra lokalizacja która z jednej strony zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Cieszyn,śląskie

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45 m znajduje się na parterze budynku z lat 70-tych. Oferuje trzy pokoje, oddzielną kuchnię oraz balkon. Wnętrza są jasne, i przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Cieszyn

Bobrek Zachód,Cieszyn

475 000 zł74 m² 6 418,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie, salon z otwartą kuchnią, trzy sypialnie, łazienka , wc, piwnica, balkon, pow. 74,09 m2, 2 piętro w 4-piętrowym bloku z lat 1990-tych. Do mieszkania doprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Liburnia,Cieszyn

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na 1 piętrze w Cieszynie przy ul. Moniuszki 4 na osiedlu Liburnia. Mieszkanie składa się z: salonu z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Liburnia,Cieszyn

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie blisko centrum, dostèpny parking. w pobliżu galeria handlowa, przystanki pks i pkp, szkoła, żlobek, park, itp. Lokal posiada balkon ( z widokiem na miasto i góry) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Podhalańskich

Błogocice,Cieszyn

1 500 zł51 m² 29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cieszyn, do wynajęcia mieszkanie, 2 pokoje, parter, pow. 51,40 m2 Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Strzelców Podhalańskich. Doskonała lokalizacja. W okolicy znajdują się liczne sklepy, park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

370 000 zł45 m² 8 258,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 44,8 m , położone na 4. piętrze bloku mieszkalnego w Cieszynie, blisko centrum. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Podgórze,Cieszyn

235 000 zł33 m² 7 184,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mamy do zaoferowania przestronną, jasną, ustawną kawalerkę o powierzchni 33 m , na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na ulicy Morcinka. Mieszkanie - Powierzchnia 33 m . - pokój (20,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Liburnia,Cieszyn

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, w pobliżu liczne sklepy, punkty medyczne, apteki, żłobek, przedszkole, szkoła, place zabaw, przystanki autobusowe. Bardzo blisko do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Bobrek,Cieszyn

2 200 zł39 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cieszyn - do wynajęcia nowe i gustownie urządzone mieszkanie z balkonem Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem w malowniczym Cieszynie, które zachwyca swoją luksusową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cieszyn, kraszewskiego, 2 pokoje, 49,5 m2, słoneczne, duży balkon, garaż jako opcja wynajmu Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie znajdujące się na III piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Konopnickiej

Cieszyn,śląskie

715 000 zł60 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuje na sprzedaż wyjątkowo ciekawą nieruchomość. Prezentowany apartament jest położony na nowym osiedlu Tessin Park, przy ulicy Marii Konopnickiej 16 w Cieszynie. Powierzchnia 60 m2 lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Cieszyn,śląskie

275 000 zł49 m² 5 666,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pragniemy zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie trójstronne, usytuowane na parterze w spokojnej i zielonej okolicy osiedla zor. To mieszkanie o powierzchni 48,53 m składa się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij