Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Cieszyn - Lista ofert

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

375 000 zł80 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Cieszyna o powierzchni 80m2. Mieszkanie posiada 3 pokoje, dużą kuchnie, łazienkę, toaletę, spiżarkę oraz balkon. Wykonana nowa instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podgórze

Podgórze,Cieszyn

425 000 zł62 m² 6 811 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cieszyn; nowa cena; top oferta; 3 pokoje; 62,40 m2; słoneczne; 2 balkony; 2 komórki lokatorskie Proponujemy na sprzedaż umeblowane i wyposażone mieszkanie znajdujące się na II piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brożka

Podgórze,Cieszyn

440 000 zł80 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie posiada wymienione wszystkie instalacje. Dwa odrębne balkony. Okna z trzema szybami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

292 000 zł52 m² 5 593,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Widokowe M3 na Osiedlu Banotówka! atuty: - świetnie skomunikowana lokalizacja - niski czynsz - widokowe i słoneczne mieszkanie - bliskość do przedszkola, szkoły i uczelni wyższej - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milaty

Bobrek,Cieszyn

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Polecam do sprzedaży mieszkanie w Cieszynie na oś. Bobrek Zachód o powierzchni 72,21m2 po remoncie. Opis Mieszkania Mieszkanie jest komfortowe, jasne i ciepłe. Świetny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Cieszyn

Cieszyn,śląskie

439 000 zł70 m² 6 307 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cieszyn; okazja; 4 pokoje; 69,60 m2; 2 balkony; i piętro; dwa balkony Proponujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na I piętrze w bloku przy ul. Polnej. Atutem tego mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 800 zł44 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Cieszyn, ul. Św. Jerzego, do wynajęcia M4, IV piętro, pow. 44,5 m2, doskonała lokalizacja, piękne widoki. Do wynajęcia mieszkanie po gruntownym remoncie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Cieszyn,śląskie

425 736 zł58 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cieszyn Nowa Inwestycja! III etap już w sprzedaży Blok B Z przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję Tessin Park - luksusowe osiedle zlokalizowane w Cieszynie. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Cieszyn,śląskie

429 605 zł59 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cieszyn woj.śląskie. Nowa inwestycja w centrum miasta! III etap Blok B Lokal mieszkalny w nowo budowanym apartamentowcu w Cieszynie o powierzchni użytkowej 58,85 m2 parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mennicza

Cieszyn,śląskie

2 300 zł102 m² 22,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie na poddaszu do wynajęcia W cieszynie *** przystępna cena odstępnego*** Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mennicza

Cieszyn,śląskie

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie obok rynku w Cieszynie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Marklowice,Cieszyn

218 000 zł38 m² 5 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne M3 - Do Wprowadzenia - ul. Chemików atuty: - świetna lokalizacja dla osób pracujących w zakładzie Polifarb lub okolicy - mieszkanie w dobrym stanie technicznym, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brożka

Cieszyn,śląskie

410 000 zł64 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie M4 w Cieszynie. Blisko do centrum, najlepsza lokalizacja. Dobra inwestycja - do zamieszkania, na wynajem, lub jako lokata kapitału Lokalizacja: -osiedle, banotówka" ul.Brożka -III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cieszyn,śląskie

288 000 zł45 m² 6 414,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam zadbane i słoneczne mieszkanie w Centrum Cieszyna, w sąsiedztwie Uniwersytetu Śląskiego. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 44,9 m2 usytuowane w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Cieszyn

Cieszyn,śląskie

298 200 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

606 096 zł88 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Cieszyn

Cieszyn,śląskie

299 625 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Cieszyn Nowa Inwestycja! III etap już w sprzedaży Blok B Z przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję Tessin Park Luksusowe osiedle zlokalizowane w Cieszynie. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

506 736 zł73 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Trzeci etap inwestycji już w sprzedaży Blok B tessin park to nowa inwestycja w Cieszynie. Najlepsza lokalizacja w Cieszynie. Bez dodatkowych prowizji. Ogrzewanie miejskie. Piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

536 889 zł78 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Cieszyn woj.śląskie. Nowa inwestycja w centrum miasta! III etap Blok B Lokal mieszkalny w nowo budowanym apartamentowcu w Cieszynie o powierzchni użytkowej 77,81 m2 Składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

245 000 zł44 m² 5 568,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość dostępna od 1 lutego. Widokowe M3 na Osiedlu Liburnia atuty: - świetnie skomunikowane osiedle - dużo miejsc parkingowych pod blokiem - 2 windy - wejście do mieszkania poprzedza dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

367 000 zł62 m² 5 948,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne M4 na Osiedlu Piastowskim! Atuty: mieszkanie po remoncie w wysokim standardzie W cenie mieszkania pozostaje sprzęt agd oraz większość umbelowania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

155 000 zł52 m² 2 959,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwu-pokojowe o powierzchni użytkowej 49,34 m2 znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na Osiedlu Bobrek w Cieszynie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossak-Szatkowskiej

Cieszyn,śląskie

195 000 zł70 m² 2 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 70,5 mkw usytuowane na 3/4 piętrze bloku położonego w Cieszynie na os.Podgórze przy ulicy Kossak-Szatkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podgórze

Podgórze,Cieszyn

198 000 zł70 m² 2 808,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie na spokojnym, zielonym i zadbanym osiedlu.W okolicy plac zabaw,sklepy,szkoła,przedszkole,apteka. W skład mieszkania wchodzą: -4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błogocka

Cieszyn,śląskie

85 000 zł33 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! okazja mieszkanie bezczynszowe! Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 33 m2, położone na parterze budynku wielorodzinnego w Cieszynie. Mieszkanie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błogocka

Cieszyn,śląskie

80 000 zł35 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! okazja mieszkanie bezczynszowe! Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 35 m2, położone na parterze budynku wielorodzinnego w Cieszynie. Mieszkanie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Cieszyn,śląskie

179 999 zł55 m² 3 272,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M-4 Os.Liburnia 55m2,8 piętro w wieżowcu,jest winda,nowe okna i parapety drewniane,nowe żaluzje,nowe drzwi i futryny,wyremontowane,w pokojach nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrajna

Cieszyn,śląskie

160 000 zł60 m² 2 645,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie m4 do remontu zlokalizowane na 4 (ostatnim) piętrze na os. Piastowskim w Cieszynie. Mieszkanie położone w głębi osiedla (cicha, spokojna okolica). Powierzchnia 60,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielska

Cieszyn,śląskie

168 000 zł56 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-3 o pow. użytkowej 56,0 mkw. wraz z garażem o pow. 30,0 mkw. Lokal położony w centrum Cieszyna przy ul. Bielskiej, składający się z 2 pokoi, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Cieszyn

Cieszyn,śląskie

900 zł33 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne, widne mieszkanie w świeżo odnowionym bloku (blok ocieplony i tynkowany w 2013 roku). Koszt wynajmu 900 zł/m-c (odstępne i czynsz dla administracji). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Liburnia,Cieszyn

140 000 zł47 m² 2 953,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w budynku 4 piętrowym na I piętrze oś. Liburnia w Cieszynie. Powierzchnia 47,40 m2. Budynek docieplony, w mieszkaniu są wymienione okna, mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Liburnia,Cieszyn

148 000 zł55 m² 2 700,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni całkowitej 54,80mkw (mieszkanie 49,50mkw, piwnica 5,3mkw) składa się z przedpokoju, łazienki z toaletą, 2 pokoi i kuchni oraz balkonu. Lokal czysty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4,IV piętro w czteropiętrowym bloku,po remoncie,nowe gładzie gipsowe,nowe okna i drzwi wewn.,2 zabudowane szafy,kuchnia zabudowana,blok otoczony zielenią,przed blokiem parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

187 000 zł61 m² 3 065,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Cieszynie,osiedle Bobrek Zachód,M-4,61 m2,po remoncie,IV pięrtro w czteropiętrowym bloku,na ścianach gładzie gipsowe,zabudowana kuchnia,dwie szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Cieszyn,śląskie

160 000 zł55 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn, osiedle Piastowskie na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 55 mkw położone na IX piętrze ocieplonego X piętrowego bloku. Lokal składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Cieszyn

Cieszyn,śląskie

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, ładne M-5 po remoncie- cieszyn! Do sprzedania duże mieszkanie o powierzchni 80m2 położone na spokojnym osiedlu Podgórze w Cieszynie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Cieszyn,śląskie

172 260 zł52 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 o powierzchni 52 m2 znajdujące się na osiedlu Pogórze w Cieszynie, na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

199 000 zł70 m² 2 822,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwa balkony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Cieszyn,śląskie

750 zł58 m² 12,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wyremontowane, słoneczne, z ładnym widokiem na góry i łąki , wolne od 01.06.2011, meble do uzgodnienia, może być również dla kilku studentek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hławiczki

Cieszyn,śląskie

215 000 zł68 m² 3 161,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe,pow 68 m powierzchni użytkowej(pow całkowita wieksza o około 10%- skosy,schody) , Cieszyn blisko centrum.Bardzo spokojne i zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

125 000 zł44 m² 2 840 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania atrakcyjne mieszkanie M-3 ( 44m2)na osiedlu Liburnia. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze z pięknym widokiem na góry. Cena: 125000.00 zł Mieszkanie posiada wymienione okna oraz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij