Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania wyremontowane Cieszyn - Oferty sprzedaży i wynajmu

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

459 000 zł68 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | 64,8 m | 2 garaże | piwnica 15 m | balkon | po remoncie instalacji | blisko Cieszyna Mieszkanie idealne dla Rodziny, piękny widok Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,8.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł80,40 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Cena do negocjacji, tradycyjnie klienci gotówkowi mil widziani. Na sprzedaż oferuję komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 80,4 m, położone na pierwszym piętrze, z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł38,20 m² 7 198,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania- cieszyn, ul. Hallera 2! wolne od zaraz! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,20 m2, położone na czwartym piętrze w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64,41 m² 7 452,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie M4 w Cieszynie znajdujące się na kameralnym osiedlu Bobrek Zachód o powierzchni 60,16m2 + piwnica 4,25m2 + balkon. Mieszkanie położone jest na ostatnim czwartym widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 048 000 zł86 m² 12 186,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

| cieszyn, ul. Głęboka ,wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta, idealne pod inwestycję Marzysz o przestrzeni z duszą, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym komfortem?.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cieszyn, ul. Cienciały Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze (przedostatnim) w ocieplonym bloku przy ul. Cienciały w Cieszynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł33 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cieszyn, 2 pokoje, 33m2, wysoki standard, wyposażone, parter Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w fantastycznej lokalizacji, ulica Paderewskiego 6. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lub zamianę na dom albo większe mieszkanie oferuję komfortowe,dwustronne mieszkanie o powierzchni 53 m+ piwnica,usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku w Cieszynie na.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł62,84 m² 8 911,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: cieszyn, ul. Zofii Kossak-Szatkowskiej Piętro: 2 z 2 (budynek bez windy) Powierzchnia mieszkania: 70,54 m Balkony: 2 Komórka lokatorska: tak (w cenie) Liczba pokoi: 3 Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61,40 m² 7 654,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,4 m , należące do wspólnoty mieszkaniowej położone na wysokim parterze w solidnym, ocieplonym budynku z grubej cegły. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł21,98 m² 9 053,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Kawalerka z balkonem 21,98 m Cieszyn 4. piętro Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21,98 m , położona na czwartym piętrze nowoczesnego budynku stylizowanego na apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cieszyn-zadbane mieszkanie, 50m2, 2 pokoje, III piętro, balkon. Opis : salon z jadalnią, pokój, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica Zadbane mieszkanie po remoncie, nowo wyremontowane klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Agencji Nieruchomości universal tel   Cieszyn-zadbane mieszkanie, 50m2, 2 pokoje, III piętro, balkon. Opis : salon z jadalnią, pokój, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam małe, ładne, słoneczne mieszkanie w Cieszynie. Mieszkanie-kawalerka o powierzchni 30 m2. Idealne mieszkanie dla młodych osób lub dla inwestora pod wynajem. Mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieszyn ul. Bielska Na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 24,34 mkw ( powierzchnia po podłogach około 43 mkw), położone na poddaszu wolnostojącego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41,85 m² 54,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, tessin Park, cieszyn Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,50 m² 7 557,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cieszyn ul. Chrobrego Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw położone na III piętrze w bloku w centrum miasta. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł122 m² 6 475,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo duże, ładne mieszkanie z klimatem w Cieszynie. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach centrum Cieszyna. Mieszkanie w kamienicy na parterze z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł122,20 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn Centrum Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122,2 mkw położone na III piętrze w kamienicy praktycznie przy samej płycie Rynku w Cieszynie. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł21 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie blisko centrum Cieszyna Na sprzedaż kompaktowa i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20 m2, położona w bardzo dobrej lokalizacji w Cieszyn zaledwie 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 400 zł21 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dwie nowocxzesne kawalerki do wynajęcia koło siebie po remoncie, ok 20 m2 , w pełni wyposażone bardzo funkcjonalne i przytulne dla 1-2 osób dorosłych nie palących, bez zwierząt. Obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Zorze - balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług pośrednictwa kontur nieruchomości Do wynajęcia oferujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł61,98 m² 5 646,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy ładne, przestronne mieszkanie w kamienicy o pow. 61,98 m2 położone w dobrej lokalizacji w centrum Cieszyna przy ul. Bielskiej. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34,20 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, nowiutkie umeblowane mieszkania na wynajem przy ul. Frysztackiej w Cieszynie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w Cieszynie. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy przy ulicy Frysztackiej - jednej z głównych ulic miasta. Mieszkanie o powierzchni 45m2 jest idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Milaty

Cieszyn,śląskie

310 000 zł31,09 m² 9 971,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po remoncie 31,09 m | Cieszyn, ul. Milaty 6 | 1 piętro | 310 000 zł Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,09 m , położona w spokojnej części miasta Cieszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie ma 62 m2 oraz duża komórka lokatorska w piwnicy 8,5 m2. Mieszkanie w najlepszej lokalizacji Cieszyn osiedle Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Cieszyn,śląskie

4 400 zł161 m² 27,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

W sercu Cieszyna , w klimatycznej kamienicy położonej kilka minut od czeskiej granicy, znajduje się niepowtarzalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 161 m2! To wnętrze nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł26,30 m² 43,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Mieszkanie znajduje się w Centrum Cieszyna na ulicy Korfantego. Mieszkanie jest ciche i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47,40 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na osiedlu Apartamenty Podgórze przy ulicy Karola Stryi w Cieszynie. Mieszkanie o powierzchni 47,37 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52,63 m² 28,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronne mieszkanie utrzymane w stonowanej, jasnej kolorystyce, dominują odcienie bieli oraz neutralne wykończenia, które tworzą uniwersalną bazę do własnej aranżacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,29 m² 5 805,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Cieszyn os. Liburnia Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,29 mkw, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, w.c. i przedpokoju. Do mieszkania przynależy duże.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Cieszyn,śląskie

540 000 zł57 m² 9 503,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w centrum Cieszyna. Oferta tylko w Opoka nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, które znajduje się w sercu miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Cieszyn

Bobrek Zachód,Cieszyn

480 000 zł78 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Sprzedam mieszkanie 74 M2, na drugim piętrze, salon połączony z kuchnią, trzy sypialnie, łazienka, wc, balkon, pomieszczenie w piwnicy ok. 5m2, dostęp do wspólnej suszarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brożka

Podgórze,Cieszyn

469 000 zł65 m² 7 171,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Cieszynie na osiedlu Podgórze -banotówka. Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji. Blisko sklepy, szkoła, 2 przedszkola, place zabaw. Sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne i częściowo wyposażone mieszkanie o powierzchni 60,46 m 2 na zadbanym, spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Piastowskim w Cieszynie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milaty

Bobrek Zachód,Cieszyn

360 000 zł63 m² 5 692,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam do sprzedaży mieszkanie w Cieszynie na oś. Bobrek Zachód o powierzchni 63,24 m2 z balkonem na południowo-wschodnią stronę, usytuowane na 4 piętrze. Opis mieszkania: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bobrek,Cieszyn

359 000 zł33 m² 11 008,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,61 m , zlokalizowane w Cieszynie na ul. Skrzypka (dzielnica Bobrek). Mieszkanie znajduje się w nowym, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna

Cieszyn,śląskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję przytulne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na 4. piętrze z pięknym widokiem na park. Mieszkanie po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 800 zł38 m² 47,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie położone 10 minut spacerem od centrum Cieszyna i granicy z Czechami. Znajduje się na pierwszym piętrze nowego budynku z windą. Wnętrze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna

Cieszyn,śląskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek