Mieszkanie, ul. Popiołka

Popiołka, Podgórze, Cieszyn, śląskie

  • 520 000 zł
  • 80,40 m²
  • 6 467,66 zł/m²

Zdjęcie

Sebastian Trombi...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Popiołka

Popiołka, Podgórze, Cieszyn, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

520 000 zł

80,40 m²

6 467,66 zł/m²

Mieszkanie, ul. Popiołka

Zaktualizowane: 22 maja 2026

520 000 zł 80,40 m² 6 467,66 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1981
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1981

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 520 000 zł (6 467,66 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 80,40 m², 4 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1981
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 1 500 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Źródło: biuro nieruchomości: KONTUR, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1425

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą biura KONTUR Nieruchomości.

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, komfortowe, ciepłe i ciche mieszkanie 4 pokojowe z 2 balkonami na 1 piętrze, 3 piętrowego bloku na osiedlu Podgórze przy ulicy Franciszka Popiołka.

Dla klientów z portali ogłoszeniowych, zapraszam po więcej zdjęć bezpośrednio na naszą stronę. (...)

Agent

Sebastian Trombik

600 203...

600 203 268

600 203 268

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

600 203...

600 203 268

600 203 268

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość