Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Cieszyn - Oferty wynajmu działek na Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna uzbrojona Ustronie Morskie

Ustronie Morskie(Cieszyn + 21 km)

45 000 zł143 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Plac do wynajęcia W ustroniu morskim! Do wynajęcia atrakcyjny plac o powierzchni 143 m pod działalność sezonową, położony bezpośrednio przy nadmorskim deptaku, wzdłuż piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

21 885 zł8 754 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Adres: ul. Stawowa 9, rybnik Grunt: dz. ewid. nr 1223 o pow. 8 754 m2 Cena: 2,50 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość pod dzierżawę, która stanowi dobrą przestrzeń przykładowo na: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Morskie,Koszalin(Cieszyn + 9 km)

8 000 zł4 606 m² 1,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa do wynajęcia blisko centrum! Do wynajęcia działka niezabudowana o powierzchni 4606m2. Działka znajduje się na osiedlu Nowobramskie w Koszalinie (w okolicy sklepu Kaufland), 1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Skoczowska

Pierściec(Cieszyn + 14 km)

6 400 zł1 600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac ładunkowy: działka 765/7 - plac ładunkowy o pow. 1600 m2 - nawierzchnia z płyt betonowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona

Jaworze(Cieszyn + 19 km)

4 000 zł800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Do wynajęcia atrakcyjna działka w Jaworzu przy głównej drodze ze zjazdem prawo i lewo skręt. Oferujemy do wynajęcia działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Dworcowa

Goleszów(Cieszyn + 5 km)

3 000 zł2 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac za i wyładunkowy utwardzony o pow. ok. 2000,00m2 znajdujący się w Goleszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Kolejowa

Dygowo(Cieszyn + 23 km)

12 000 zł8 500 m² 1,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia grunt o pow. około 8 500 m2 w miejscowości Dygowo. Czynsz najmu 12 000,00 zł/m-c/netto do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Zebrzydowice(Cieszyn + 12 km)

1 152 zł360 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia nieruchomość gruntową, położoną w Zebrzydowicach przy ul. Dworcowej, nieopodal stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Gorzyczki

Gorzyczki(Cieszyn + 25 km)

2 500 zł1 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren utwardzony na wynajem 1000 m (z możliwością powiększenia) Gorzyczki, 4,5 km od A1 Do wynajęcia utwardzony, w pełni asfaltowy teren przemysłowy o powierzchni ok. 1000 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bielsko-Biała

Komorowice Krakowskie,Bielsko-Biała(Cieszyn + 29 km)

3 000 zł5 794 m² 0,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bielsko-biała, komorowice krakowskie Proponuję do wynajęcia nieruchomość gruntową o powierzchni 5794m 2 zlokalizowaną w Komorowicach Krakowskich. Idealne miejsce pod ekspozycję zewnętrzną,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Stawowa

Cieszyn,śląskie

13 000 zł1 730 m² 7,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka inwestycyjna na wynajem - Cieszyn, ul. Stawowa Możliwość wynajęcia również miejsc postojowych. Oferujemy na wynajem działkę inwestycyjną nr 45/17 o powierzchni 1730 m2, zlokalizowaną.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij