Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Cieszyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 990 000 zł476 m² 4 180,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:577 m²

Posiadająca długą historię, jest ona jednym z najstarszych budynków w mieście, wybudowano ją w 1695r Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Cieszyn,śląskie

292 000 zł52 m² 5 638,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W kamienicy po remoncie | centrum cieszyna | ul. Stawowa 10 Oferta 0% - Atuty: - możliwość przeznaczenia pod najem krótkoterminowy dla turystów - Mieszkanie gotowe do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 950 000 zł1 122 m² 1 737,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa zabytkowa kamienica mieszczańska z końca siedemnastego wieku, w samym sercu Cieszyna. Jest jedną z najstarszych kamienic w Cieszynie, nad bramą widnieje data 1698r. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Kalembice

Kalembice,Cieszyn

160 000 zł1 150 m² 139,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, cieszyn Kalembice, 1150 m2 I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Działka rolno budowlana, o powierzchni 1150 m2 Informacje o działce Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mennicza

Cieszyn,śląskie

265 000 zł67 m² 3 955,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Perełka Cieszyńskiego Rynku - Wyjątkowe Mieszkanie Za Mniej niż 4000 zł/m2 Kluczowe Zalety: lokalizacja w samym sercu malowniczego Cieszyna Potencjał dla inwestorów zainteresowanych najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głęboka

Cieszyn,śląskie

470 000 zł102 m² 4 625,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie przy Wzg. Zamkowym - Cieszyn. Niesamowita przestrzeń, wysokie sufity klasyka kamienicy Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węgielna

Cieszyn,śląskie

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie 4 pokojowe z ładnym widokiem Opis Polecam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w Cieszynie na oś. Piastowskim o powierzchni 62 m2. Opis Mieszkania Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

837 000 zł111 m² 7 540,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

| rezerwacja | Przytulny dom w Cieszynie z pięknym ogrodem. Oferujemy na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny oddany do użytku w 2012r. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Cieszyn

Cieszyn,zachodniopomorskie

430 000 zł8 968 m² 47,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usytuowana na lekkim wzniesieniu z widokiem na Jezioro Parnowskie. Do Koszalina bardzo dogodny dojazd, 15 minut samochodem. Jezioro kąpielowe z plażą. Bardzo dogodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Cieszyn,śląskie

319 000 zł52 m² 6 159,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W kamienicy po remoncie | centrum cieszyna | ul. Stawowa 10 Oferta prywatna bez prowizji dla biura nieruchomości. Agentom nieruchomości z góry dziękuję za kontakt, już rozpocząłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

262 000 zł45 m² 5 783,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zaciszne M3 na parterze w centrum Cieszyna ul. Chrobrego 7 atuty: wysoki parter cicha i spokojna okolica świetnie skomunikowana lokalizacja niski czynsz (w czynszu woda i ogrzewanie) blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szersznika

Cieszyn,śląskie

928 000 zł88 m² 10 513,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo klimatyczne mieszkanie w kamienicy w samym centrum Cieszyna wykończone w wysokim standardzie. Położenie: ul. Szersznika 5, oddalone od Rynku starego miasta o 100 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

230 000 zł60 m² 3 845,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe, bezczynszowe mieszkanie w docieplonym budynku wielorodzinnym w Zamarskach. Lokal mieszkalny jest wyodrębniony. Nieruchomość została wzniesiona metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Błogocka

Cieszyn,śląskie

340 000 zł480 m² 708,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis: oferta sprzedaży działki pod inwestycję deweloperską. Działka położona w ścisłym centrum Cieszyna blisko rynku. Wjazd na działke bezpośrednio z ul. Błogockiej. Działka uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

4 294 967 295 zł5 m² 100 000 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

375 000 zł80 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Cieszyna o powierzchni 80m2. Mieszkanie posiada 3 pokoje, dużą kuchnie, łazienkę, toaletę, spiżarkę oraz balkon. Wykonana nowa instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wielodroga

Krasna,Cieszyn

63 000 zł4 500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 45 a, zlokalizowana w Cieszynie- krasnej okolice ul. Wielodrogiej, teren lekko nachylony z widokiem częsciowo na góry. Teren sielski dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

380 000 zł60 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie trzy pokojowe na bardzo spokojnym i zadbanym osiedlu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Duża, widna kuchnia z kącikiem jadalnym. Mieszkanie wykończone bardzo estetycznie. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podgórze

Podgórze,Cieszyn

425 000 zł62 m² 6 811 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cieszyn; nowa cena; top oferta; 3 pokoje; 62,40 m2; słoneczne; 2 balkony; 2 komórki lokatorskie Proponujemy na sprzedaż umeblowane i wyposażone mieszkanie znajdujące się na II piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brożka

Podgórze,Cieszyn

440 000 zł80 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie posiada wymienione wszystkie instalacje. Dwa odrębne balkony. Okna z trzema szybami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

292 000 zł52 m² 5 593,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Widokowe M3 na Osiedlu Banotówka! atuty: - świetnie skomunikowana lokalizacja - niski czynsz - widokowe i słoneczne mieszkanie - bliskość do przedszkola, szkoły i uczelni wyższej - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milaty

Bobrek,Cieszyn

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Polecam do sprzedaży mieszkanie w Cieszynie na oś. Bobrek Zachód o powierzchni 72,21m2 po remoncie. Opis Mieszkania Mieszkanie jest komfortowe, jasne i ciepłe. Świetny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż widokowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m 2 w bloku na 4- piętrze w Cieszynie na Oś. Liburnia. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

370 000 zł92 m² 4 017,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku, czujesz, że potrzebujesz więcej przestrzeni i wytchnienia, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Odrębny lokal mieszkalny w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

520 000 zł111 m² 4 664,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Kupując to mieszkanie tak naprawdę poczujesz się, jakbyś zamieszkał w domu z ogrodem. Złożone z salonu połączonego z obszerną i funkcjonalną kuchnią przypomina swym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Cieszyn

Cieszyn,śląskie

439 000 zł70 m² 6 307 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cieszyn; okazja; 4 pokoje; 69,60 m2; 2 balkony; i piętro; dwa balkony Proponujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na I piętrze w bloku przy ul. Polnej. Atutem tego mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Cieszyn,śląskie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku mieszkalnego położonego w Cieszynie woj.śląskie przy granicy z Czeskim Cieszynem. Budynek położony w najlepszej lokalizacji miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Cieszyn,śląskie

1 030 000 zł146 m² 7 054,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Unikalny apartament. Cieszyn. Centrum. W centralnym miejscu Cieszyna, z widokiem na Wzgórze Zamkowej oraz rynek, przy ul.Głębokiej - jednej z najpiękniejszej ulic cieszyńskiej starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Cieszyn,śląskie

425 736 zł58 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cieszyn Nowa Inwestycja! III etap już w sprzedaży Blok B Z przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję Tessin Park - luksusowe osiedle zlokalizowane w Cieszynie. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kościuszki

Cieszyn,śląskie

276 230 zł1 201 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dziewięciu działek budowlanych usytuowanych w Cieszynie, w bardzo ładnym, nasłonecznionym terenie. Grunty mają kształt prostokątny, niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stalmacha

Cieszyn,śląskie

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie (wszystko nowe począwszy od istalacji, cały zamontowany sprzęt na gwarancji), w samym centrum Cieszyna- 300 metrów od rynku. Powierzchnia 44m2, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Cieszyn

Cieszyn,śląskie

389 000 zł1 605 m² 242,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w spokojnej okolicy od 10a do 35a *cisza spokój *dobra cena *media w drodze *atrakcyjne działki Jeśli szukasz działki w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Cieszyn,śląskie

429 605 zł59 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cieszyn woj.śląskie. Nowa inwestycja w centrum miasta! III etap Blok B Lokal mieszkalny w nowo budowanym apartamentowcu w Cieszynie o powierzchni użytkowej 58,85 m2 parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieszyn,śląskie

429 605 zł69 m² 6 234,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cieszyn woj.śląskie. Nowa inwestycja w centrum miasta! III etap Blok B Lokal mieszkalny w nowo budowanym apartamentowcu w Cieszynie o powierzchni użytkowej 68,91 m2 parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

490 000 zł62 m² 7 853 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn; brożka; 3 pokoje; 62,40 m2; słoneczne; 2 balkony Na sprzedaż proponujemy umeblowane i wyposażone mieszkanie znajdujące się na II piętrze w bloku II piętrowym. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żwirki i Wigury

Cieszyn,śląskie

950 000 zł3 819 m² 248,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd Powiatu Cieszyńskiego ogłasza kolejny przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, położonej w Cieszynie, obręb 45, oznaczonej jako dz. 97/4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Cieszyn

Cieszyn,śląskie

230 000 zł2 253 m² 102,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka do sprzedaży w cichym i spokojnym miejscu w Zamarskach, na granicy Cieszyna. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem uzbrojona Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Cieszyn

Cieszyn,śląskie

178 000 zł1 300 m² 136,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Ogrodzona. Teren bardzo widokowy. Działka położona wśród dużych kompleksów rolnych z widokiem na góry. Dojazd do działki prowadzi asfaltową drogą. Można kupić dwie działki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemików

Marklowice,Cieszyn

218 000 zł38 m² 5 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne M3 - Do Wprowadzenia - ul. Chemików atuty: - świetna lokalizacja dla osób pracujących w zakładzie Polifarb lub okolicy - mieszkanie w dobrym stanie technicznym, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

432 306 zł59 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cieszyn woj.śląskie. Nowa inwestycja w centrum miasta! III etap Blok B Lokal mieszkalny w nowo budowanym apartamentowcu w Cieszynie o powierzchni użytkowej 59,22 m2 I p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Liburnia,Cieszyn

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witamy, na sprzedaż jasne, komfortowe i ciche mieszkanie 3 pokojowe, na 2 piętrze 4 piętrowego bloku przy ulicy Moniuszki w Cieszynie, os. Liburnia. Oferta bezpośrednio od właściciela.