Mikrokawalerka Cieszyn

Cieszyn, śląskie

  • 700 zł
  • 18 m²
  • 38,89 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Gawlik

Skontaktuj się

Mikrokawalerka Cieszyn

Cieszyn, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

700 zł

18 m²

38,89 zł/m²

Mikrokawalerka Cieszyn

Zaktualizowane: 16 maja 2026

700 zł 18 m² 38,89 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 700 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 18 m², 1 pokój (np. dla studenta); stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia pokój znajdujący się w budynku jednorodzinnym położonym w Kaczycach, niedaleko Pogwizdowa.

Nieruchomość przeznaczona jest dla osób szukających spokojnego miejsca do zamieszkania w rozsądnym budżecie. Pokój znajduje się w domu z lat 40-tych i posiada podstawowy, starszy standard wykończenia.

Najemca ma do dyspozycji:
prywatny pokój,
wspólną kuchnię,
wspólną łazienkę,
dostęp do ogrodu. (...)

Agent

Jakub Gawlik

883 580...

883 580 840

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jakub Gawlik

883 580...

883 580 840

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości