Mieszkanie Cieszyn

Cieszyn, śląskie

  • 329 000 zł
  • 66 m²
  • 4 984,85 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Ściwia...

Skontaktuj się

Mieszkanie Cieszyn

Cieszyn, śląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

329 000 zł

66 m²

4 984,85 zł/m²

Mieszkanie Cieszyn

Zaktualizowane: 19 maja 2026

329 000 zł 66 m² 4 984,85 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1937
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1937

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 329 000 zł (4 984,85 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 66 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 1937
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: gaz
  • Źródło: biuro nieruchomości: F.H.Domino, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3669

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronne mieszkanie w kamienicy : duży przedpokój , kuchnia, salon korytarz z miejscem na szafę, sypialnia, duża łazienka w kwadracie . Mieszkania do odświerzenia, piękny parkiet zabudowane drzewem dębowym grzejniki z balkonem. Centralne ogrzewanie gazowe piecem dwu funkcyjnym , dodatkowo 2 działajace piece kaflowe, mieszkanie znajduje się w centrum miasta w pięknej kamienicy na 1 pietrze, do mieszkania przynależy komórka-obok mieszkania oraz udz.1/6 w cz. wspólnej strych, piwnica, ogród. (...)

Agent

Agnieszka Ściwiarska

603 479...

603 479 999

603 479 999

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Ściwiarska

603 479...

603 479 999

603 479 999

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości