Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Cieszyn - Oferty sprzedaży i najmu

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w kamienicy o pow. 64,16 m2 wraz z piwnicą, położone w dobrej lokalizacji w ścisłym centrum Cieszyna przy ul. Sejmowej. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł80,40 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 80,4 m | 1 piętro | Podgórze Cieszyn Na sprzedaż komfortowe, rodzinne mieszkanie o powierzchni 80,4 m , położone na 1 piętrze w jednej z najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cieszyn, ul. Cienciały Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze (przedostatnim) w ocieplonym bloku przy ul. Cienciały w Cieszynie.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł31 m² 9 548,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Oferta idealna dla singla lub pary poszukujących komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w doskonałej lokalizacji. Lokal został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 000 zł78,70 m² 4 180,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cieszyn ul. Hażlaska Na sprzedaż całkowicie bezczynszowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,70 mkw położone na II piętrze wolnostojącego budynku mieszkalnego przy ul. Hażlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

410 300 zł74,60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku szeregowego, o powierzchni 74,60 m . Lokal składa się z przedpokoju, salonu z otwartą kuchnią, dwóch niezależnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Cieszyn,śląskie

4 400 zł161 m² 27,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

W sercu Cieszyna , w klimatycznej kamienicy położonej kilka minut od czeskiej granicy, znajduje się niepowtarzalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 161 m2! To wnętrze nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47,40 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na osiedlu Apartamenty Podgórze przy ulicy Karola Stryi w Cieszynie. Mieszkanie o powierzchni 47,37 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cieszyn-zadbane mieszkanie, 50m2, 2 pokoje, III piętro, balkon. Opis : salon z jadalnią, pokój, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica Zadbane mieszkanie po remoncie, nowo wyremontowane klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam małe, ładne, słoneczne mieszkanie w Cieszynie. Mieszkanie-kawalerka o powierzchni 30 m2. Idealne mieszkanie dla młodych osób lub dla inwestora pod wynajem. Mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł57,73 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Tessin Park przy ul. Marii Konopnickiej w Cieszynie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 57,73 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł57,65 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie, położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Tessin Park przy ul. Marii Konopnickiej w Cieszynie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52,63 m² 28,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronne mieszkanie utrzymane w stonowanej, jasnej kolorystyce, dominują odcienie bieli oraz neutralne wykończenia, które tworzą uniwersalną bazę do własnej aranżacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35,26 m² 6 948,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieszyn ul. Bielska Na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 35,26 mkw, położone na parterze wolnostojącego budynku przy ul. Bielskiej w Cieszynie. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 000 zł86 m² 12 186,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

| cieszyn, ul. Głęboka ,wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta, idealne pod inwestycję Marzysz o przestrzeni z duszą, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym komfortem?.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł85,80 m² 5 361,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agentka prowadząca: anna nieboras po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Szukasz miejsca, które łączy spokój z doskonałą infrastrukturą? A może inwestycji pod.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł72,50 m² 5 365,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Tylko U nas! Na sprzedaż bezczynszowe, duże mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 72,50 m2, położone w sercu Cieszyna nieopodal rynku. Mieszkanie usytuowane na wygodnym 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł44 m² 6 977,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur Nieruchomości. Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Liburnia przy ul. Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł60,29 m² 5 805,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Cieszyn os. Liburnia Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,29 mkw, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, w.c. i przedpokoju. Do mieszkania przynależy duże.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł79 m² 9 354,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cieszyn | ul. Majowa Nowa, kameralna inwestycja deweloperska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową, nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61,40 m² 7 654,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,4 m , należące do wspólnoty mieszkaniowej położone na wysokim parterze w solidnym, ocieplonym budynku z grubej cegły. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł35,10 m² 6 267,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 4 piętrze w budynku zarządzanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową Cieszynianka. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,50 m² 12 156,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cieszyn os. Podgórze Na sprzedaż nowe mieszkanie z fenomenalnym widokiem na góry! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 57,5 mkw wraz z przynależnym pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

930 930 zł85,80 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Jedyne takie w okolicy! Unikalne 4- pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie wykończenia! Zainwestuj w jakość i prestiż! Oferujemy na sprzedaż przestronne, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie ma bardzo praktyczny układ pomieszczeń, który.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cieszyn, ul. Korfantego 3 pokoje w samym sercu miasta Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w centrum Cieszyna, przy ul. Korfantego. Idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł66,25 m² 5 509,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cieszyn ul. Chemików Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 mkw, położone na V piętrze w bloku przy ul. Chemików w Cieszynie. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gawlasa

Liburnia,Cieszyn

410 000 zł51 m² 7 992,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Cieszyn, ul. Gawlasa przestronne mieszkanie w bliskiej odległości od ścisłego centrum Cieszyna z piękną panoramą na centrum miasta, wzgórze Zamkowe oraz Beskid Śląsko-Morawski. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Cieszyn,śląskie

540 000 zł57 m² 9 503,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w centrum Cieszyna. Oferta tylko w Opoka nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, które znajduje się w sercu miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Cieszyn

Bobrek Zachód,Cieszyn

480 000 zł78 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Sprzedam mieszkanie 74 M2, na drugim piętrze, salon połączony z kuchnią, trzy sypialnie, łazienka, wc, balkon, pomieszczenie w piwnicy ok. 5m2, dostęp do wspólnej suszarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brożka

Podgórze,Cieszyn

469 000 zł65 m² 7 171,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Cieszynie na osiedlu Podgórze -banotówka. Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji. Blisko sklepy, szkoła, 2 przedszkola, place zabaw. Sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossak-Szatkowskiej

Podgórze,Cieszyn

390 000 zł57 m² 6 797,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam jasne, widokowe, ustawne mieszkanie M3 z możliwością całkowitego przeorganizowania przestrzeni o metrażu 57,37 m2. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Banotówka w Cieszynie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Cieszyn,śląskie

355 000 zł49 m² 7 200,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem na osiedlu liburnia, 49 M2, 3 piętro Na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m , znajdujące się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne i częściowo wyposażone mieszkanie o powierzchni 60,46 m 2 na zadbanym, spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Piastowskim w Cieszynie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Cieszyn,śląskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Apartament do wynajęcia Cieszyn, ul. Elizy Orzeszkowej 47 czyli lokum tak przytulne, że trudno będzie wymyślić powód, żeby z niego wychodzić. Dostępne od zaraz Wysoki standard Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konopnickiej

Cieszyn,śląskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentowany apartament jest położony na nowym osiedlu Tessin Park, przy ulicy Marii Konopnickiej 16 w Cieszynie. Powierzchnia 61 m2 lokalizacja w budynku oddanym do użytku w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milaty

Bobrek Zachód,Cieszyn

360 000 zł63 m² 5 692,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam do sprzedaży mieszkanie w Cieszynie na oś. Bobrek Zachód o powierzchni 63,24 m2 z balkonem na południowo-wschodnią stronę, usytuowane na 4 piętrze. Opis mieszkania: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brożka

Podgórze,Cieszyn

359 000 zł62 m² 5 753,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam M4 na osiedlu Podgórze, ul. Brożka, 2 balkony z czego jeden z widokiem na góry Mieszkanie o powierzchni 62,4m2 składa się z: przedpokoju salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bobrek,Cieszyn

359 000 zł33 m² 11 008,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,61 m , zlokalizowane w Cieszynie na ul. Skrzypka (dzielnica Bobrek). Mieszkanie znajduje się w nowym, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Agent prowadzący: cieszyn - Do sprzedania komfortowy apartament w centrum miasta! Apartament usytuowany jest na 1 piętrze Mieszkanie ma pow. 60 mkw, i składa się z dużego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna

Cieszyn,śląskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję przytulne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na 4. piętrze z pięknym widokiem na park. Mieszkanie po remoncie, w pełni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij