Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w centrum Cieszyn - Oferty sprzedaży i najmu

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie umeblowane Cieszyn

Cieszyn,śląskie

3 700 zł122 m² 30,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 122 m , zlokalizowane w centrum Cieszyna. Idealne dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie dużo przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Cena do negocjacji. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m, położone na 3. piętrze w 4piętrowym budynku z cegły na ulicy gen. Józefa Hallera. Budynek z 1967 roku, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł38,20 m² 7 198,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania- cieszyn, ul. Hallera 2! wolne od zaraz! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,20 m2, położone na czwartym piętrze w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukałeś komfortowego mieszkania? Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m , urządzone w wysokim standardzie i nowoczesnym stylu. W mieszkaniu znajdziesz: duże, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Cieszyn,śląskie

469 000 zł114 m² 4 114,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 34m2 położone na 2 piętrze w doskonałej lokalizacji - blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja***!zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferta sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie, gotowe do zamieszkania, znajdujące się w Cieszynie przy ul. Bielskiej, na parterze. Mieszkanie składa się z: przedpokoju Łazienki z kabiną prysznicową Dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł62,84 m² 8 911,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: cieszyn, ul. Zofii Kossak-Szatkowskiej Piętro: 2 z 2 (budynek bez windy) Powierzchnia mieszkania: 70,54 m Balkony: 2 Komórka lokatorska: tak (w cenie) Liczba pokoi: 3 Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne i ustawne mieszkanie w nowym bliźniaku w Cieszynie. Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 72 m2. Możliwość utworzenia jednego dużego dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł31,70 m² 59,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Do wynajęcia nowe, przestronne mieszkanie Cieszyn, ul. Bielska 8, w czynsz wliczone wszystkie opłaty, prąd wg licznika. Oferuję do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł21,98 m² 9 053,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Kawalerka z balkonem 21,98 m Cieszyn 4. piętro Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21,98 m , położona na czwartym piętrze nowoczesnego budynku stylizowanego na apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55,40 m² 50,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł85,80 m² 4 020,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,8 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu Cieszyna zaledwie około 100 metrów od rynku i tuż obok terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne M4 na wynajem | Os. Liburnia | Ul. Moniuszki 8 główne atuty nieruchomości: świetnie skomunikowane osiedle korzystny czynsz bezpieczna bliskość do żłobka i przedszkola szybka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

187 000 zł42,50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! Oferujemy do sprzedania ładnie położone mieszkanie o powierzchni 42,5 m2. Lokal ten znajduje się na parterze usytuowanej blisko centrum kamienicy. Mieszkanie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieszyn ul. Bielska Na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 24,34 mkw ( powierzchnia po podłogach około 43 mkw), położone na poddaszu wolnostojącego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41,85 m² 54,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, tessin Park, cieszyn Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,50 m² 7 557,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cieszyn ul. Chrobrego Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw położone na III piętrze w bloku w centrum miasta. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł122 m² 6 475,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo duże, ładne mieszkanie z klimatem w Cieszynie. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach centrum Cieszyna. Mieszkanie w kamienicy na parterze z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

799 000 zł122,20 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn Centrum Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122,2 mkw położone na III piętrze w kamienicy praktycznie przy samej płycie Rynku w Cieszynie. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł95 m² 5 147,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn - Piętro domu z działką, balkonem i widokiem na góry. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne piętro domu o powierzchni 95 m2 z dodatkowymi trzema pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł21 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie blisko centrum Cieszyna Na sprzedaż kompaktowa i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20 m2, położona w bardzo dobrej lokalizacji w Cieszyn zaledwie 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1 piętrze w atrakcyjnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Cieszyna - na osiedlu Liburnia. To lokalizacja ceniona zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Cieszyn, komfortowa kawalerka, balkon, wysoki standard Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie, o powierzchni użytkowej 25 m2, znajdujące się na trzecim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł61,98 m² 5 646,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy ładne, przestronne mieszkanie w kamienicy o pow. 61,98 m2 położone w dobrej lokalizacji w centrum Cieszyna przy ul. Bielskiej. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34,20 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, nowiutkie umeblowane mieszkania na wynajem przy ul. Frysztackiej w Cieszynie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w samym Centrum Cieszyna. Mieszkanie ok. 100 m od Rynku w Cieszynie. Mieszkanie na parterze o powierzchni 62 m2. Idealne do zamieszkania w centrum lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu na wynajem mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym oraz łazienką o pow. 36m2 na parterze apartamentowca, bez barier architektonicznych w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Milaty

Cieszyn,śląskie

310 000 zł31,09 m² 9 971,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po remoncie 31,09 m | Cieszyn, ul. Milaty 6 | 1 piętro | 310 000 zł Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,09 m , położona w spokojnej części miasta Cieszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł122,20 m² 6 137,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowo przestronne mieszkanie w kamienicy | 122,2 m | Rynek Cieszyna Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną i rzadko spotykaną ofertę mieszkania w kamienicy , z udziałem 1/10.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Stanisława Moniuszki 4 w Cieszynie. Nieruchomość: powierzchnia 18m2. 2 piętro. Miejskie ogrzewanie. Duży parking na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w kamienicy o pow. 64,16 m2 wraz z piwnicą, położone w dobrej lokalizacji w ścisłym centrum Cieszyna przy ul. Sejmowej. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cieszyn, ul. Cienciały Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze (przedostatnim) w ocieplonym bloku przy ul. Cienciały w Cieszynie.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł31 m² 9 548,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Oferta idealna dla singla lub pary poszukujących komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w doskonałej lokalizacji. Lokal został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

410 300 zł74,60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku szeregowego, o powierzchni 74,60 m . Lokal składa się z przedpokoju, salonu z otwartą kuchnią, dwóch niezależnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł26,30 m² 43,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Mieszkanie znajduje się w Centrum Cieszyna na ulicy Korfantego. Mieszkanie jest ciche i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47,40 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na osiedlu Apartamenty Podgórze przy ulicy Karola Stryi w Cieszynie. Mieszkanie o powierzchni 47,37 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam małe, ładne, słoneczne mieszkanie w Cieszynie. Mieszkanie-kawalerka o powierzchni 30 m2. Idealne mieszkanie dla młodych osób lub dla inwestora pod wynajem. Mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52,63 m² 28,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronne mieszkanie utrzymane w stonowanej, jasnej kolorystyce, dominują odcienie bieli oraz neutralne wykończenia, które tworzą uniwersalną bazę do własnej aranżacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35,26 m² 6 948,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieszyn ul. Bielska Na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 35,26 mkw, położone na parterze wolnostojącego budynku przy ul. Bielskiej w Cieszynie. W budynku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij