Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Cieszyn - Oferty sprzedaży i najmu

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie umeblowane Cieszyn

Cieszyn,śląskie

3 700 zł122 m² 30,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 122 m , zlokalizowane w centrum Cieszyna. Idealne dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie dużo przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Cena do negocjacji. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m, położone na 3. piętrze w 4piętrowym budynku z cegły na ulicy gen. Józefa Hallera. Budynek z 1967 roku, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

459 000 zł68 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | 64,8 m | 2 garaże | piwnica 15 m | balkon | po remoncie instalacji | blisko Cieszyna Mieszkanie idealne dla Rodziny, piękny widok Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,8.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cieszyn os. Liburnia Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw, położone na parterze bloku przy ul. Karłowicza w Cieszynie. Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

480 000 zł64,41 m² 7 452,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie M4 w Cieszynie znajdujące się na kameralnym osiedlu Bobrek Zachód o powierzchni 60,16m2 + piwnica 4,25m2 + balkon. Mieszkanie położone jest na ostatnim czwartym widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł62,84 m² 8 911,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: cieszyn, ul. Zofii Kossak-Szatkowskiej Piętro: 2 z 2 (budynek bez windy) Powierzchnia mieszkania: 70,54 m Balkony: 2 Komórka lokatorska: tak (w cenie) Liczba pokoi: 3 Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł53,51 m² 5 886,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,51 m , położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na cenionym osiedlu Liburnia. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne i ustawne mieszkanie w nowym bliźniaku w Cieszynie. Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 72 m2. Możliwość utworzenia jednego dużego dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55,40 m² 50,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Do wynajęcia nowe, przestronne mieszkanie Cieszyn, ul. Bielska 8, w czynsz wliczone wszystkie opłaty, prąd wg licznika. Oferuję do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne M4 na wynajem | Os. Liburnia | Ul. Moniuszki 8 główne atuty nieruchomości: świetnie skomunikowane osiedle korzystny czynsz bezpieczna bliskość do żłobka i przedszkola szybka.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł93,38 m² 3 159,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn ul. Michejdy Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 93,38 mkw położony na I piętrze kamienicy u zbiegu ulicy Michejdy i ulicy Zamkowej. Lokal składa się z : - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł122,20 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn Centrum Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122,2 mkw położone na III piętrze w kamienicy praktycznie przy samej płycie Rynku w Cieszynie. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł95 m² 5 147,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn - Piętro domu z działką, balkonem i widokiem na góry. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne piętro domu o powierzchni 95 m2 z dodatkowymi trzema pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1 piętrze w atrakcyjnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Cieszyna - na osiedlu Liburnia. To lokalizacja ceniona zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 3-pokojowe mieszkanie | 56 m | Osiedle Podgórze Banotówka Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferuję Państwu mieszkanie na Osiedlu Piastowskim , położone na 7. piętrze 10-piętrowego bloku. Mieszkanie ma powierzchnię 55 m i składa się z dwóch przytulnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w samym Centrum Cieszyna. Mieszkanie ok. 100 m od Rynku w Cieszynie. Mieszkanie na parterze o powierzchni 62 m2. Idealne do zamieszkania w centrum lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie ma 62 m2 oraz duża komórka lokatorska w piwnicy 8,5 m2. Mieszkanie w najlepszej lokalizacji Cieszyn osiedle Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł122,20 m² 6 137,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowo przestronne mieszkanie w kamienicy | 122,2 m | Rynek Cieszyna Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną i rzadko spotykaną ofertę mieszkania w kamienicy , z udziałem 1/10.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w kamienicy o pow. 64,16 m2 wraz z piwnicą, położone w dobrej lokalizacji w ścisłym centrum Cieszyna przy ul. Sejmowej. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

410 300 zł74,60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku szeregowego, o powierzchni 74,60 m . Lokal składa się z przedpokoju, salonu z otwartą kuchnią, dwóch niezależnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Cieszyn,śląskie

4 400 zł161 m² 27,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

W sercu Cieszyna , w klimatycznej kamienicy położonej kilka minut od czeskiej granicy, znajduje się niepowtarzalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 161 m2! To wnętrze nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł57,73 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Tessin Park przy ul. Marii Konopnickiej w Cieszynie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 57,73 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł57,65 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie, położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Tessin Park przy ul. Marii Konopnickiej w Cieszynie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł70 m² 8 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Jeśli marzy Ci się wygodne mieszkanie o nowoczesnym wystroju, to oferta dla Ciebie. Potrzebujesz więcej zdjęć, zadzwoń, chętnie je wyślę. Koniecznie zobacz film i poczuj to wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł72,50 m² 5 365,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Tylko U nas! Na sprzedaż bezczynszowe, duże mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 72,50 m2, położone w sercu Cieszyna nieopodal rynku. Mieszkanie usytuowane na wygodnym 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł61,40 m² 7 654,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,4 m , należące do wspólnoty mieszkaniowej położone na wysokim parterze w solidnym, ocieplonym budynku z grubej cegły. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57,50 m² 12 156,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cieszyn os. Podgórze Na sprzedaż nowe mieszkanie z fenomenalnym widokiem na góry! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 57,5 mkw wraz z przynależnym pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cieszyn, ul. Korfantego 3 pokoje w samym sercu miasta Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w centrum Cieszyna, przy ul. Korfantego. Idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł66,25 m² 5 509,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cieszyn ul. Chemików Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 mkw, położone na V piętrze w bloku przy ul. Chemików w Cieszynie. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brożka

Podgórze,Cieszyn

469 000 zł65 m² 7 171,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Cieszynie na osiedlu Podgórze -banotówka. Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji. Blisko sklepy, szkoła, 2 przedszkola, place zabaw. Sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Cieszyn,śląskie

355 000 zł49 m² 7 200,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem na osiedlu liburnia, 49 M2, 3 piętro Na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m , znajdujące się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

455 000 zł60 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne i częściowo wyposażone mieszkanie o powierzchni 60,46 m 2 na zadbanym, spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Piastowskim w Cieszynie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milaty

Bobrek Zachód,Cieszyn

360 000 zł63 m² 5 692,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam do sprzedaży mieszkanie w Cieszynie na oś. Bobrek Zachód o powierzchni 63,24 m2 z balkonem na południowo-wschodnią stronę, usytuowane na 4 piętrze. Opis mieszkania: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brożka

Podgórze,Cieszyn

359 000 zł62 m² 5 753,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam M4 na osiedlu Podgórze, ul. Brożka, 2 balkony z czego jeden z widokiem na góry Mieszkanie o powierzchni 62,4m2 składa się z: przedpokoju salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Cieszyn,śląskie

322 000 zł48 m² 6 639,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w atrakcyjnej lokalizacji! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m 2 , położone na wygodnym, pierwszym piętrze niskiego bloku w Cieszynie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiołka

Cieszyn,śląskie

529 000 zł80 m² 6 579,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! moje miejsce na codzienność, spokój i rodzinne chwile Banotówka Cieszyn | 80,40 m Są mieszkania, które tylko się ogląda i takie, w których od razu myślisz: to może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Cieszyn,śląskie

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45 m znajduje się na parterze budynku z lat 70-tych. Oferuje trzy pokoje, oddzielną kuchnię oraz balkon. Wnętrza są jasne, i przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Śródmieście,Cieszyn

470 000 zł62 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Lokalizacja- centrum cieszyna, parter Mieszkanie /62m2/ 3 pokojowe w centrum Cieszyna, słoneczna kuchnia, jeden z pokoi posiada garderobę. Mieszkanie odświeżone, dostępne natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Liburnia,Cieszyn

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie blisko centrum, dostèpny parking. w pobliżu galeria handlowa, przystanki pks i pkp, szkoła, żlobek, park, itp. Lokal posiada balkon ( z widokiem na miasto i góry) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kossak-Szatkowskiej

Podgórze,Cieszyn

748 000 zł68 m² 10 919,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Twoje wyjątkowe miejsce w Cieszynie 68,5 m komfortu i spokoju - apartamenty banotówka Są takie miejsca, które od pierwszego kroku budzą ciepłe emocje. Które nie tylko oferują dach nad.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij