Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Lokale użytkowe Cieszyn – na sprzedaż i na wynajem w Cieszynie

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

680 000 zł98 m² 6 938,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Gotowiec inwestycyjny! Głęboka lokal handlowo - usługowy 98 m2 Sprzedam duży lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Cieszyna ulica Głęboka. Obecnie lokal ten pełni funkcję handlowo /.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 019 m² 1 864,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   Szanowni Państwo! Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 1019m2 w strategicznym położeniu w ścisłym centrum Cieszyna przy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł72,50 m² 5 503,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! Na sprzedaż bezczynszowy, duży lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 72,50 m2, położony w sercu Cieszyna nieopodal rynku. Lokal usytuowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Interesująca nowość! Do wynajęcia dobrze zlokalizowany w centrum miasta lokal pod działalność gospodarczą o powierzchni około 45 m2. Składający się z dwóch pomieszczeń lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal handlowy

Cieszyn,śląskie

4,55 zł/m²220 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy (usługowo-biurowy)o powierzchni 220 m , położony na drugim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Mennicza

Cieszyn,śląskie

47 zł/m²18 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą biur do wynajęcia w świetnej lokalizacji - przy ulicy Menniczej naprzeciwko teatru. Pomieszczenia biurowe mieszczą się na II piętrze, posiadają wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy lokal usytuowany na parterze kamienicy w centrum Cieszyna. Lokal obecnie jest w trakcie prac wykończeniowych po generalnym remoncie. Ostateczny charakter wykończenia lokalu możliwy do.

Szczegóły ogłoszenia

66,12 zł/m²24,20 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Do wynajęcia wyjątkowy lokal na parterze budynku, o powierzchni 24,2 m + części wspólne, znajdujący się na parterze, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

42,22 zł/m²45 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Cieszyn ul. Szeroka Do wynajęcia 3 lokale biurowo-usługowe znajdujące się z w kamienicy w centrum Cieszyna, bezpośrednio w sąsiedztwie Starostwa Powiatowego przy ul. Szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

17,78 zł/m²225 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Do wynajęcia oferujemy budynek biurowy o powierzchni użytkowej około 225 m. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

19,17 zł/m²240 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia dwa lokale zlokalizowane w budynku dworca kolejowego Cieszyn Marklowice. Lokale przeznaczone do.

Szczegóły ogłoszenia

36,89 zł/m²103 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy w centrum Cieszyna na wynajem Lokal znajduję się w idealnej lokalizacji praktycznie położony jest w samym centrum Cieszyna około 100 metrów od rynku. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

32,61 zł/m²46 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 46 mkw W ścisłym centrum Do wynajęcia lokal o powierzchni 46 mkw usytuowany na parterze kamienicy położonej w ścisłym centrum miasta. Lokal o przeznaczeniu biurowym, handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

46,59 zł/m²44 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta kierowana jest do osób, które chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek lub potrzebują nowej lokalizacji dla swojej działalności. Oferujemy do wynajęcia lokal w Cieszynie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, Rynek

Cieszyn,śląskie

26,01 zł/m²134,57 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Rynek 13, cieszyn Powierzchnia uż.: 134,57 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 134 o pow. 1 247 m2 Cena: 26,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²12 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal biurowy/gabinet o pow.ok.12 m2 idealny na gabinet psychologiczny,logopedyczny,fizjoterapeutyczny lub działalność biurową. - lokalizacja : Cieszyn przy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy umeblowany

Cieszyn,śląskie

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta kierowana do osób które bez żadnego nakładu finansowego chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek. Lokal znajdujący się w Cieszynie przy ulicy Wiejskiej 1 z gotową bazą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Cieszyn

Cieszyn,śląskie

39 zł/m²18,83 m² 734 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę biuro 18,83 m2 w cenie 734,37 zł netto miesięcznie + media Dostępne od zaraz. Do wynajęcia kilka biur w tym samym budynku: biura o powierzchniach: - 17,41 m2, - 18,83 m2, - 35 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł102 m² 1 176,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż zorganizowana część przedsiębiorstwa, gotowa, kompletnie wyremontowana i wyposażona kawiarnia w sercu Cieszyna tuż przy rynku , wraz z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Cieszyn

Cieszyn,śląskie

30,43 zł/m²230 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mam do zaoferowania lokal użytkowy o powierzchni około 230 m2 Na powierzchnie 230 m2 składa się: - 200 m głównej powierzchni - 30 metrów zaplecza ,które składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Cieszyn,śląskie

67,57 zł/m²37 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Daniel wieczorkowski Agent prowadzący   Odkryj tę wyjątkową ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego, który właśnie pojawił się na rynku jako nowość w Cieszynie, polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Biuro klimatyzowane Cieszyn

Cieszyn,śląskie

530 000 zł300 m² 1 766,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży komfortowy lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji miasta, w sąsiedztwie centrów handlowych i siedzib lokalnej administracji. Jest to odrębna nieruchomość lokalowa usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Szeroka

Cieszyn,śląskie

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²140 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy, który może pełnić również funkcję usługowego. Lokal o powierzchni około 140 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Cieszyna przy ulicy Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Cieszyn

Cieszyn,śląskie

20 zł/m²55 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bardzo dobrze zlokalizowany w centrum miasta lokal o powierzchni około 55 m2. Znajdujący się na parterze lokal składa się z dwóch pomieszczeń. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia komfortowy lokal o powierzchni 40 m w Cieszynie (ul. Wiejska 1D), idealny na: szkolenia warsztaty konsultacje spotkania biznesowe lub indywidualne Do dyspozycji najemcy: sala.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane, ul. Stawowa

Cieszyn,śląskie

32,50 zł/m²80 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Cieszyn ul. Stawowa Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 68 mkw położony na I piętrze, wolnostojącego budynku o charaketrze handlowo-usługowym, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł4 144,48 m² 397,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr II/2026 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bobrecka

Liburnia,Cieszyn

5 500 000 zł2 131 m² 2 580,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - Biurowiec w centrum Cieszyna | ul. Bobrecka Na sprzedaż 8-kondygnacyjny biurowiec położony w samym sercu Cieszyna, przy ul. Bobreckiej - w bezpośrednim sąsiedztwie Starostwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Górny Rynek

Śródmieście,Cieszyn

20 000 zł70 m² 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odstąpienie prosperującego sklepu papierniczego Cieszyn - Górny Rynek 10 | Serce miasta | 26 lat historii Odstąpię wieloletni, prosperujący sklep papierniczy , zlokalizowany w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stary Targ

Śródmieście,Cieszyn

44,78 zł/m²67 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wyłącznie w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Cieszyna, zaledwie 150 m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Michejdy

Śródmieście,Cieszyn

349 000 zł97 m² 3 613,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cieszyn Centrum ul. Michejdy - na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,59 m, znajdujący się na parterze kamienicy. Nieruchomość blisko centrum miasta, idealna na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Michejdy

Śródmieście,Cieszyn

30,02 zł/m²97 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cieszyn Centrum ul. Michejdy - do wynajęci od zaraz lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,59 m, z dwoma wejściami od ulicy, znajdujący się na parterze kamienicy. Nieruchomość blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Cieszyn

Liburnia,Cieszyn

699 000 zł542 m² 1 290 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cieszyn, moniuszki, lokal gastronomiczny o powierzchni 542 m2, niepowtarzalna lokalizacja Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, funkcjonujący obecnie jako stołówka. Ogromnym atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Limanowskiego

Cieszyn,śląskie

895 000 zł98 m² 9 155,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowa atrakcyjna oferta cenowa 895.000 zł.! biuro nie pobiera prowizji od kupującego! Cieszyn - przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu znajdującego się w malowniczym Cieszynie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zamkowa

Mała Łąka,Cieszyn

28,09 zł/m²89 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

biuro 90 m Cieszyn, ul. Zamkowa tuż przy Moście Przyjaźni Powierzchnia: 90m lokal na II piętrzerodzaj budynku: kamienica po remoncie Przeznaczenie lokalu :biura, usługi, rachunkowośćstan lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zamkowa

Mała Łąka,Cieszyn

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 160 m Cieszyn, ul. Zamkowa tuż przy Moście Przyjaźni Powierzchnia: 160 m Piętro: parter + poziom -1 Rodzaj budynku: kamienica po remoncie Przeznaczenie lokalu: usługi, medycyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Sejmowa

Śródmieście,Cieszyn

23,53 zł/m²34 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze składa się z pomieszczenia głównego oraz zaplecza socjalnego w którym zainstalowany jest zlewozmywak i blat kuchenny z szafkami. Do lokalu przynależy odrębne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Limanowskiego

Śródmieście,Cieszyn

990 000 zł98 m² 10 126,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa atrakcyjna cena: 990.000 Cieszyn-Centrum miasta, oferuje do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni 97,76 m2. Lokal został oddany po gruntownym remoncie do użytku w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Cieszyn

Cieszyn,śląskie

57 000 zł16 m² 3 562,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Sprzedam garaż bezczynszowy położony przy ulicy Dolnej w Cieszynie, pomiędzy os. Piastowskim i os. Liburnia. Bardzo wygodny dojazd, instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Głęboka

Śródmieście,Cieszyn

21,50 zł/m²60 m² 1 290 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo / biurowy Cieszyn Do wynajęcia lokal usługowy do własnej aranżacji o powierzchni ok. 60 m2 w ścisłym centrum Cieszyna (ul. Głęboka) w zabytkowej reprezentacyjnej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij