Działka rolna Cieszyn

Cieszyn, śląskie

  • 179 000 zł
  • 3 290 m²
  • 54,41 zł/m²

Zdjęcie

Michał Baszczij

Skontaktuj się

Działka rolna Cieszyn

Cieszyn, śląskie

zaktualizowane:
16 kwietnia 2026

179 000 zł

3 290 m²

54,41 zł/m²

Działka rolna Cieszyn

Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026

179 000 zł 3 290 m² 54,41 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 179 000 zł (54,41 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: rolna, 3 290 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, teren pochyły, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne: L.A., zaktualizowane: 16.04.2026
  •   numer ogłoszenia: Działka w górach, widokowa. RATY.

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Puńców, w wyjątkowo malowniczej okolicy, tuż przy granicy polsko czeskiej w odległości niecałego kilometra. Nieruchomość usytuowana jest na wzgórzu, co zapewnia piękne, rozległe widoki na okoliczne pasma górskie oraz urokliwe krajobrazy pełne górek i pagórków. (...)

Agent

Michał Baszczij

886 081...

886 081 995

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Baszczij

886 081...

886 081 995

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Baszczij

Wysyłanie wiadomości