Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Cieszyn - Oferty sprzedaży domów

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

290 000 zł220 m² 1 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Głównym atutem tej oferty jest bardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta. Obok znajdują się szkoła, przedszkole, kościół i kilka sklepów, tereny rekreacyjne, rynek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Marklowice

Marklowice,Cieszyn

440 000 zł150 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Rewelacyjna oferta - dom - marklowice górne Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 150mkw. zlokalizowanego w Marklowicach Górnych. Budynek oddany do użytku w 2011 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość usytuowana na granicy cieszyn/zamarski. Budynek jednorodzinny posadowiony na działce o powierzchni ok 2500 m2 - oddany do użytkowania w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:905 m²

Na sprzedaż nowy dom o powierzchni ok 170 m2 usytuowany na działce o powierzchni 905 m2. Parter: przedpokój, przestronna kuchnia połączona z jadalnią, salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

850 000 zł350 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Willa z początku XX w. pieczołowicie odrestaurowana. Bardzo wysoki standard wykończenia. Nieruchomość blisko centrum, z bardzo dobrym dojazdem i starym zadbanym ogrodem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

430 000 zł130 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedwojenny budynek po całościowym, kompletnym remoncie. Wymienione m.in. cały dach, okna, drzwi, wszystkie inatalacje, kominy, podłogi, tynki, budynek ocieplony z nową elewacją. Bardzo łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

 

 

Cieszyn,śląskie

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo solidny, duży dom, w willowej , spokojnej części Cieszyna. Budynek mogą zamieszkiwać dwie rodziny. Mimo dużej powierzchni budynek bardzo tani w utrzymaniu. Całość wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom mieszkalny. Budynek bardzo nowocześnie umeblowany. Budynek tani w eksploatacji. Budynek może służyć jako dom w pełni dwurodzinny. Na parterze duży salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

 

 

Cieszyn,śląskie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

 

 

Cieszyn,śląskie

293 000 zł138 m² 2 123,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny do wykończenia znajdujący w Cieszynie. Dom o pow. 138 m2 położony na 10 ar działce Budynek zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy Cieszyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cieszyn

Cieszyn,śląskie

199 000 zł85 m² 2 341,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wybudujemy Państwu kompleksowy Dom parterowy "kamilek" o powierzchni użytkowej 85 mkw z wysokim strychem o pow. 60mk. Kąt nachylenia dachu 41 stopni. Dom budujemy na wskazanej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Barteczka

Cieszyn,śląskie

390 000 zł108 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dwupiętrowy dom położony w Cieszynie w dzielnicy Bobrek Wschód o powierzchni 108m2. W skład domu wchodzą na parterze przedpokój, klatka schodowa, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Folwarczna

Cieszyn,śląskie

310 000 zł160 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Dom na sprzedaż, dwukondygnacyjny, jednorodzinny o powierzchni 160m^2 usytuowany na działce o powierzchni 995 m^2 w bardzo cichej i spokojnej okolicy pomimo bliskości centrum miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

279 000 zł90 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena! dom wolnostojący W urokliwie pięknym I uzdrowiskowym miejscu W ustroniu! Idealne miejsce na wypoczynek lub do zamieszkania, blisko lasu! Dom z przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

134 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Mam do sprzedania projekt domu jednorodzinnego kompletny nie naruszony w dobrej cenie projekt warty uwagi sprzedaje ponieważ zmieniłem swoje plany i nie będę budował zainteresowanych proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko U nas, oferta na wyłączność. Pilna sprzedaż, niska cena , do wprowadzenia bez nakładów finansowych! cena do negocjacji I dealna oferta domu W bąkowie! Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

395 000 zł240 m² 1 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy Państwu dom położony blisko granicy z Cieszynem z roku 1983 r wybudowany z cegły.Nieruchomość położona na 23 ar działce.Budynek w całości podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

300 000 zł130 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny położony w Cieszynie. Dom wybudowano z cegły w 1970 roku o pow. 130 m2 znajdujący się na działce o pow. 1500 m2 z której to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

300 000 zł130 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

290 000 zł140 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

*wolnostojący dom W kończycach małych - gmina Zebrzydowice, powiat cieszyński, przy drodze Jastrzębie Zdrój - Cieszyn. Odlełość do Jastrzębia ok.12 km., do Cieszyna ok. 13 km, do Żor ok.26 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cieszyńska

Cieszyn,śląskie

450 000 zł240 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek wolnostojący położony w Puńcowie - na granicy z Cieszynem, w przepięknym, ustronnym miejscu. Budynek o powierzchni ~120m2, położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bucewicza

Cieszyn,śląskie

335 000 zł110 m² 3 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam zadbany dom w zabudowie szeregowej w Cieszynie. Bardzo dobra lokalizacja zwłaszcza dla rodzin z dziećmi (przedszkole,szkoła, plac zabaw, przychodnie). Dom ocieplony łącznie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

565 000 zł231 m² 2 445,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Wstrzymane! W sprzedaży atrakcyjny jednorodzinny dom o pow. całkowitej 231 m2 położony w malowniczej okolicy Cieszyna z piękną panoramą na góry, centrum miasta. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom W centrum cieszyna! 359 000 zł! Prezentujemy na sprzedaż dom w centrum Cieszyna. Nieruchomość została wybudowana pod koniec lat 60-tych, w zabudowie szeregowej. Na parterze znaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Cieszyn

Cieszyn,śląskie

350 000 zł186 m² 1 878,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom o pow. 186,3m2 znajdujący się na ładnej 16a działce.~Budynek w stanie surowym otwarty w całości podpiwniczony i pokryty dachówką ceramiczną.~~Rozkład pomieszczeń:~Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

699 000 zł300 m² 2 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom O pow. 300 M2 W beskidzie śląskim W cieszynie. PO małych przeróbkach można zrobić trzy niezależne mieszkania każde po 100 M2, lub może być jako siedziba firmy (dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowe Miasto

Cieszyn,śląskie

645 000 zł220 m² 2 931,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:165 m²

Na sprzedaż Kamieniczka w Centrum Cieszyna - 50m od rynku. Budynek znajduje się na ulicy Nowe miasto, ma pow. użytkową 220m2, składa się z sześciu pokoi, dwóch łazienek z wc, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

699 000 zł300 m² 2 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO sprzedania dom O pow. 300M2. PO małych przeróbkach można zrobić trzy niezależne mieszkania po 100 M2, lub może być jako siedziba firmy (2 pom.KONFERENCYJNE), DUŻA ILOŚĆ MIEJSC PARKINGOWYCH.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

460 000 zł210 m² 2 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom,ok.210 m2,na działce 8a w atrakcyjnej dzielnicy (ZOR). Powierzchnia obecnie użytkowana ok. 120 m2, salon, 3 sypialnie, kuchnia zabudowana, 3 garderoby , garaż, kotłownia i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przykopa

Cieszyn,śląskie

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z dzialka w centrum Cieszyna, niedaleko granicy Czeskiej - do sprzedania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mnisztwo

Cieszyn,śląskie

390 000 zł220 m² 1 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:955 m²

Dom wolnostojący znajdujacy sie na osiedlu Mnisztwo. Ulica bardzo spokojna i cicha. Praktycznie ruch samochodów wyłacznie dla mieszkanców. Dom znajduje sie na działce 955 z duzym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

157 000 zł52 m² 3 019,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferujemy na sprzedaż połowę domu w Cieszynie o powierzchni 52m2. Do połowy domu przynależy działka o powierzchni 22 arów. Dom nie jest podpiwniczony. Na parterze znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Cieszyn- oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka z 1940r. Mieszkanie ma powierzchnię 140m2. W mieszkaniu znajduje się następujący układ pomieszczeń: piwnica- kotłownia + spiżarnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Oferujemy na sprzedaż połowę bliźniaka w Cieszynie o powierzchni 150m2. Powierzchnia działki 5,03ara. W piwnicach budynku znajdują się 3 pomieszczenia użytkowe. Na parterze- 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

250 000 zł1 m² 250 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:87 m²

Oferujemy na sprzedaż piętro domu w Cieszynie z garażem. Dom składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i spiżarni. Poddasze- do adaptacji. Ogrzewanie kominkowe- na drzewo. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

320 000 zł200 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Cieszyn kamienica- oferujemy na sprzedaż kamienicę w Cieszynie o powierzchni 200m2. W kamienicy na parterze znajduje się warsztat o powierachni 110m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy dom w Cieszynie o powierzchni 200m2. Powierzchnia działki 12arów. Dom jest podpiwniczony. Na parterze- salon, hol, pokój, kuchnia. Piętro- pokój, sypialnia, łazienka. Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

580 000 zł178 m² 3 258,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:728 m²

Oferujemy dom w Cieszynie o powierzchni 178m2. Dom jest podpiwniczony. Na parterze znajdują się 2 pokoje, kuchnia i łazienka. Na piętrze 4 pokoje, kuchnia i łazienka. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cieszyn

Cieszyn,śląskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wolnostojący parterowy budynek mieszkalny z przyległym budynkiem gospodarczym. Dom częściowo podpiwniczony. Budynek składa się z wiatrołapu, 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Łazienka po.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij