Serce 0 Ulubione

Domy Cieszyn Osiedle Podgórze

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

620 000 zł150 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Cieszyn ul. Hugona Kołłątaja Na sprzedaż atrakcyjnie położona nieruchomość z domem jednorodzinnym. Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjnie położona nieruchomość obejmująca działkę.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł300 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowość! Mamy do zaoferowania na sprzedaż duży dom 300 m2 ładnie usytuowany w podmiejskiej dzielnicy domków jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy. Budynek piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł505 m² 3 465,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Secesyjna , samodzielna willa na własność w Cieszynie - 450 m , działka 2000 m . Na sprzedaż wyjątkowa willa z 1907 roku, położona, z jednej strony, w sercu Cieszyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł109 m² 7 055,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy kompleks 8 budynków mieszkalnych, jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł130 m² 2 685 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy budynek położony w przy ulicy Beskidzkiej w miejscowości Gumna na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji - Cieszyn Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 230 m , z dodatkową częścią ok. 100 m idealną pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Cena promocyjna do 31.03.25 Nowo wybudowany dom o pw. 190 m2 z możliwością adaptacji poddasza Pogwizdów oferta Z wyłącznością biura! Chciałbyś mieć dom, który będziesz mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łazy

Łazy(Cieszyn + 17 km)

1 250 000 zł126 m² 9 920,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Polecamy piękny, parterowy dom w miejscowości Łazy w gminie Jasienica koło Bielska-Białej (20 minut samochodem). Nowa cena 1,25 mln zł To tutaj odnajdziesz wytchnienie od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł166 m² 9 337,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 345 m²

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż: wyjątkowy dom jednorodzinny z pięknym ogrodem Cieszyn Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części Cieszyna blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bielska

Podgórze,Cieszyn

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:968 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w Cieszynie. Budynek ma 1 kondygnację, podpiwniczony, zbudowany z cegły ręcznie robionej. Na piętrze znajduje się kuchnia, 2 pokoje, łazienka, natomiast na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaleskiego

Podgórze,Cieszyn

890 000 zł233 m² 3 819,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaję dom z lat 30-stych położony praktycznie w centrum miasta. W pobliżu znajduje się zuz, biedronka, szpital przychodnia, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Cieszyn

Śródmieście,Cieszyn

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:66 m²

Przestronne mieszkanie w kamienicy : duży przedpokój , kuchnia, salon korytarz z miejscem na szafę, sypialnia, duża łazienka w kwadracie. Mieszkania do odświerzenia, piękny parkiet.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij