Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Cieszyn

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

199 000 zł21,98 m² 9 053,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Kawalerka z balkonem 21,98 m Cieszyn 4. piętro Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21,98 m , położona na czwartym piętrze nowoczesnego budynku stylizowanego na apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł812 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować malowniczo położoną działkę w Cieszynie, działka powierzchni 812m2 (w trakcie podziału z większej działki) Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł661 m² 497,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 661 m z domkiem skandynawskim w wysokim standardzie - Cieszyn Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 478 m² 121,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować malowniczo położoną działkę w Cieszynie, działka o numerze ewidencyjnym 14 (obręb 02) - o powierzchni 2478m2. Działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 299 000 zł216 m² 6 013,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Sprzedam połowę bliźniaka składającego się z 2 mieszkań w Cieszynie. Mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim. Dom w regionie ul. Stawowej oraz Osiedla Bobrek Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 72m2 w Cieszynie na ulicy Zofii Kossak- szatkowskiej. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze i składa się z 3 pokoi, salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55,40 m² 50,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Do wynajęcia nowe, przestronne mieszkanie Cieszyn, ul. Bielska 8, w czynsz wliczone wszystkie opłaty, prąd wg licznika. Oferuję do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł85,80 m² 4 020,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,8 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu Cieszyna zaledwie około 100 metrów od rynku i tuż obok terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Agencji Nieruchomości universal tel   Cieszyn-zadbane mieszkanie, 50m2, 2 pokoje, III piętro, balkon. Opis : salon z jadalnią, pokój, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne M4 na wynajem | Os. Liburnia | Ul. Moniuszki 8 główne atuty nieruchomości: świetnie skomunikowane osiedle korzystny czynsz bezpieczna bliskość do żłobka i przedszkola szybka.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy umeblowany

Cieszyn,śląskie

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta kierowana do osób które bez żadnego nakładu finansowego chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek. Lokal znajdujący się w Cieszynie przy ulicy Wiejskiej 1 z gotową bazą.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 844 m² 5 694,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

| obiekt produkcyjno-magazynowy z nowoczesnym biurowcem | 1 845 m | Cieszyn Cena do sporej negocjacji po oglądnięciu obiektu. Nowoczesny kompleks produkcyjno-magazynowy z częścią biurową.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł93,38 m² 3 159,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn ul. Michejdy Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 93,38 mkw położony na I piętrze kamienicy u zbiegu ulicy Michejdy i ulicy Zamkowej. Lokal składa się z : - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

187 000 zł42,50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! Oferujemy do sprzedania ładnie położone mieszkanie o powierzchni 42,5 m2. Lokal ten znajduje się na parterze usytuowanej blisko centrum kamienicy. Mieszkanie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 478 m² 133,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Cieszynie, w zacisznym i kameralnym miejscu niedaleko ulicy Pikiety, prowadzącej do Zamarsk. Dobrze skomunikowana; świetny wyjazd do Katowic drogą 938 oraz do Bielska drogą S52.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

750 000 zł97 m² 7 731,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Sprzedam bardzo ładny dom w okolicy centrum Cieszyna. Przytulny, kameralny, mały dom po generalnym całościowym remoncie. Powierzchnia domu 97 m2, parter 52 m2, poddasze/piętro 45 m2. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. 3 Maja

Cieszyn,śląskie

1 900 000 zł1 019 m² 1 864,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   Szanowni Państwo! Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 1019m2 w strategicznym położeniu w ścisłym centrum Cieszyna przy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieszyn ul. Bielska Na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 24,34 mkw ( powierzchnia po podłogach około 43 mkw), położone na poddaszu wolnostojącego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

46,59 zł/m²44 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta kierowana jest do osób, które chciałyby rozpocząć pracę na własny rachunek lub potrzebują nowej lokalizacji dla swojej działalności. Oferujemy do wynajęcia lokal w Cieszynie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

42,22 zł/m²45 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Cieszyn ul. Szeroka Do wynajęcia 3 lokale biurowo-usługowe znajdujące się z w kamienicy w centrum Cieszyna, bezpośrednio w sąsiedztwie Starostwa Powiatowego przy ul. Szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł505 m² 3 465,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Secesyjna , samodzielna willa na własność w Cieszynie - 450 m , działka 2000 m . Na sprzedaż wyjątkowa willa z 1907 roku, położona, z jednej strony, w sercu Cieszyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Katowicka

Cieszyn,śląskie

205 000 zł1 225 m² 167,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną niezabudowaną działkę budowlaną nr 30 obręb 20 o powierzchni 1225 m2 przy ulicy Wiejskiej w Cieszynie. Działka z dojazdem z drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł2 835 m² 153,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dobrze położonych w dzielnicy domków jednorodzinnych działek budowlano - rekreacyjnych o powierzchni 28,35a. Charakter i kształt tych.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł6 835 m² 77,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 6835 m2 o kształcie zbliżonym do trapezu. Nieruchomość gruntowa znajduję się w cichej i spokojnej okolicy Cieszyna a dokładniej.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Cieszyn

Cieszyn,śląskie

755 000 zł2 490 m² 303,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 181 m²

Oferujemy do sprzedania nieruchomość O dużym potencjale rozwojowym położoną na terenach komercyjnych W najbliższej okolicy cieszyna. Ważne! Obiekt wielofunkcyjny mogący pełnić klika.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41,85 m² 54,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, tessin Park, cieszyn Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Cieszyn

Cieszyn,śląskie

450 000 zł1 400 m² 321,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę widokową w Cieszynie. Działka o powierzchni ok. 14 ar. Działka przy drodze utwardzonej. Działka lekko pochyła. Działka w 2 linii zabudowy. Media na sąsiedniej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

2 490 000 zł365 m² 6 821,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Willa z przeznaczeniem biznesowym | widok na Wzgórze Zamkowe | 365 m | 1720 m działki Są nieruchomości, które oferują metraż. I są takie, które oferują możliwości. Ta willa.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł95 m² 7 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom w Cieszynie - gotowy do zamieszkania, po generalnym remoncie, z klimatyzacją! Mam przyjemność zaprezentować urokliwy dom jednorodzinny z 1937 roku, położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł16 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie znajdujące się na parterze (blok IV piętrowy). Mieszkanie o powierzchni 16 m2 posiada salon, łazienkę z wc i kuchnię. Bezpośrednio przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł6 357 m² 45,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Interesująca nieruchomość! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch dobrze położnych na przedmieściach w sąsiedztwie lasu, widokowych działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,50 m² 7 557,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cieszyn ul. Chrobrego Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw położone na III piętrze w bloku w centrum miasta. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 337 m² 239,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę Usługową 33 ary w Cieszynie. Działka pod dowolną działalność usługową bez ograniczeń dla dowolnej firmy. Obniżona cena Działka przy drodze asfaltowej, z dojazdem tir.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł122 m² 6 475,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo duże, ładne mieszkanie z klimatem w Cieszynie. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na obrzeżach centrum Cieszyna. Mieszkanie w kamienicy na parterze z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 900 000 zł320 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

Wyjątkowy dom Z przestrzenią dla biznesu luksusowe połączenie funkcjonalności I komfortu życia Lokalizacja: cieszyn Powierzchnia całkowita: 320 m Powierzchnia działki: 15,71 ar.

Szczegóły ogłoszenia

501 000 zł2 004 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż niezwykła działka budowlana położona w malowniczym regionie Polska, oferująca nieograniczone możliwości dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł122,20 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn Centrum Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122,2 mkw położone na III piętrze w kamienicy praktycznie przy samej płycie Rynku w Cieszynie. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł95 m² 5 147,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cieszyn - Piętro domu z działką, balkonem i widokiem na góry. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne piętro domu o powierzchni 95 m2 z dodatkowymi trzema pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł21 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie blisko centrum Cieszyna Na sprzedaż kompaktowa i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20 m2, położona w bardzo dobrej lokalizacji w Cieszyn zaledwie 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

66,12 zł/m²24,20 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Do wynajęcia wyjątkowy lokal na parterze budynku, o powierzchni 24,2 m + części wspólne, znajdujący się na parterze, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1 piętrze w atrakcyjnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Cieszyna - na osiedlu Liburnia. To lokalizacja ceniona zarówno.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij